Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dajka vagy gyerek és ifjusági...

Ágca kérdése:

Dajka vagy gyerek és ifjusági felügyelő?

Figyelt kérdés
Lassan lányom betölti a 3 évet.Volt munkahelyemre nem tudok vissza menni.sajnos olyan munka beosztás volt.vendéglátó sajna nem 8 órás munka.Nemtudom melyiket éri meg lettenni,mivel könyebb a elhelyeszkedés.dajkáról lehet hallani,hogy ovi,bölcsi de azt is,hogy gyerek ottho,A ifjusági felügyelöröl is,hogy csak otthonokba lehet menni,de azt is ovi bölcsi.Ki nemrég járt bármelyikre szeretnék vele beszélni ha lehet.
2017. márc. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én végeztem gyermek és ifjúsági felügyelőt, de ott szó sem volt óvodáról meg bölcsödéről (nem is tanultunk 2-3 éves kisgyerekekről), csak lakásotthonokról, a gyakorlat is lakásotthonban volt. És igen, 1-2 éve végeztem.
2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont pedagógiai asszisztens tanfolyamot is végeztem és ott volt óvodai gyakorlat is (plusz iskolai).
2017. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösszönom.s eltudtál vele helyeszkedni?Annyi tanfolyamot indítanak.nemtudom melyikkel könyebb boldogulni.
2017. márc. 5. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg pedasszisztens vagyok. A lakásotthont szörnyű helynek találtam, úgyhogy gyerekfelügyelő nem is szeretnék lenni soha. Mindenesetre több csoporttársam is elhelyekzedett vele lakásotthonba.
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszönöm válaszod.
2017. márc. 6. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!