Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szak levelezőn gyerek...

Jogász szak levelezőn gyerek mellett lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kisfiam, ma fogom leadni a jelentkezést egyetemre.

3 szak között nem tudok dönteni.

Jogász, közigazgatás szervező, igazságügyi igazgatási.

A jogász szak nagy álom, nagyon eltökélt vagyok, szeretném elvégezni 5 év alatt.

Mennyire reaális ez a lehetőség? Ovis gyerek és munka mellett, mert nyilván rengeteget kell tanulni.

Segítségem van, a férjem most végez nyomozó szakon, azt mondta mindenben támogat és segít. Szerinte sikerülhet, de nagyon sokat kell tanulni.

Szeretnék a realitás talaján maradni, nyilván kisgyerek mellett nem mindegy hogy az ember 3 vagy 5 vagy annál több évet tanul ahhoz, hogy szerezzen egy diplomát.

Van olyan szülő esetleg, aki gyerek mellett is meg tudta csinálni a jogász szakot?

Az is fontos kérdés, mivel érek többet.

Majdnem egy hete minden gondolatom ez, sikerülhet -e, megéri e, tudom e gyerek mellett csinálni.

A neten rengeteget olvastam fórumokon és már tényleg nem tudok állást foglalni.

Több helyen írták, hogy nem elég ha jogász leszel, kell a szakvizsga. Van ahol azt írták, az igazságügyi szak sem ér semmit.

Hogy lehet okosnak lenni?

Mindenképpen szeretnék diplomát, a jog mindig érdekelt, csak épp nem tudom vállalhatom e ezt.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nagyon köszönöm.


2017. febr. 14. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!