Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a komáromi...

Mi a véleményetek a komáromi Selye János egyetemről? Konkrétabban a vállalati gazdaságtan és menedzsment szak érdekelne.

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nekem az hogy nem mennék szlovákiába egyetemre
2017. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, bár a kérdésem nem ez volt, hanem egy konkrét szakról érdeklődök.

Mellesleg Szlovákiában élek, szóval én jobb szeretnék itt tanulni.

2017. márc. 9. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
a konkrét kérdésed az volt, hogy mi a véleményünk. én leírtam a véleményem. én ezt gondolom, más mást.
2017. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehát nem a véleményedet írtad le egy konkrét egyetemről. Hanem csak leírtad, hogy te Szlovákiába nem jönnél tanulni. Ezzel nemtudtam meg többet az egyetemmel kapcsolatban.
2017. márc. 9. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
leírtam a véleményem hogy arra az egyetemre szlovákiába nem mennék :)
2017. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, hogy arra az egyetemre. Így érhető. Az első kommentben nem így írtad. És miért is nem mennél erre az egyetemre? Mert a suliról még mindig nemtudtam meg többet. :D
2017. márc. 9. 15:36
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
leírtam :) mert szlovákiában van :) én ennyit tudok mondani róla :)
2017. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez esetben időpocsékolás volt ide írnod a te részedről is és az enyémről is. :) Nem értem minek írsz, ha utánna pedig nemtudod megmagyarázni normálisan csak annyival, hogy mert Szlovákiában van. Butaságból 5-ös :)
2017. márc. 9. 15:45
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

butaság az anyukád. te megkérdezted kinek mi a véleménye. én mondtam hogy én nem mennék oda. megkérdezted miért? én megválaszoltam. azért mert szlovákiában van...

attól hogy te nem ezt a választ vártad, attól még ez a válasz is tökéletesen megfelel a kérdésedre, és a véleményemet tükrözi... ezekután még te mersz minősítgetni?

2017. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pontosan eszerint minősítlek :D
2017. márc. 9. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!