Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment úgy is ajánlott ha nem vagyok egy matek zseni?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy engem nagyon érdekel a gazdaság és a társadalomtudomány is de amikor a matek tanárom megtudta hogy én közgazdász akarok lenni rögtön lehurrogta. Nem vagyok buta belőle mert erős 4-es vagyok es semmi bajom nincs a tantárggyal, de azért annyira nem a kedvencem. Ezen kivül erre a szakra milyen tantárgyak szükségesek még?

2017. márc. 11. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én 2-es voltam mindig, most egy éves ösztöndíjam van, és nyáron át szeretnék menni a pénzügy-számvitelre. Szeretni kell és szorgalmasnak kell lenni, ennyi. Emberek végzik el, nem csak zsenik.
2017. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Miért 0%-ban hasznos?
2017. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
En felpontoztalak, mar 34% 😂
2017. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koszonom, de nem eppen az értékre kérdeztem ra, h miert 0, hanem mik az okai amiért leszavaztak? Mi az ami szerintük nem volt jol leírva? 😃 Ez a nen tiszta
2017. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem azert mert sokan vannak akik nem hiszik el, hogy igenis aki regen nem volt jo matekbol az fel tudja magat huzni egyetemen egy bizonyos szintre. Pedig igy van XD

En pl matematika teren keson ero tipus voltam aztan egyszer csak elkezdtem erteni es utana mar jol/jobban ment:D

2017. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!