Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A matematika alapszak érdekel....

SmileyFace kérdése:

A matematika alapszak érdekel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Emelten érettségiztem viszont az csak 78%-os lett. Jó vagyok matekból, de nem olyan szinten , hogy versenyeket nyerjek, csak érdekelt és 5-ös voltam. Szerintetek így van értelme jelentkezni, vagy az ilyen szak csak a nagyon zseniknek való?

2017. márc. 11. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod elvégezni? Mit akarsz utána kezdeni vele?
2017. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen Msc-vel folytatnám, mert érdekel az analízis, programozás, nummat. Nem tudom milyen lehetőségek vannak.

Én alapvetően vegyészmérnöknek jöttem a PE-re de rádöbbentem, hogy itt is csak a számtech az analízis meg a nummat ami lekötött. Ennek ellenére 4,3-as átlagom lett.

Szakot szeretnél váltani, csak félek, hogy ehhez nem vagyok elég okos a matekosok körében.

2017. márc. 11. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A matek szakosoknak nagyon elenyésző hányada nyert versenyeket. Szorgalom kell csak hozzá és érdeklődés :)
2017. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem!:) És a DE vagy a SZTE a jobb? (Bp-re nem szeretnék menni)
2017. márc. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!