Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok tapasztalatokat a...

Írnátok tapasztalatokat a Pannon Egyetem biomérnökiről, és a SZIE biomérnökiről? Melyik jobb? Órarendet tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 14:12
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én harmadéves Biomérnök hallgató vagyok a Pannon Egyetemen, úgyhogy erről tudok nyilatkozni. Mivel az egyetem nagyon híres színvonalas vegyészmérnök képzéséről,ezért Biomérnök képzésben is ezt a vonalat hangsúlyozzák. De ha itt végzel akkor sokkal jobb esélyekkel mehetsz tovább vegyészmérnök MSC és a kombinált diploma nagyon keresett manapság. Nálunk nagyon kedves tanárok vannak a tanszéken és igyekeznek mindig frissíteni a tudásukat és az eszköztárukat, mivel a szakma is dinamikusan újjul, ez egy nagyon új tudomány terület, főként interdiszciplináris. Veszprém nagyon szép város, az egyetem épületei is modernek mondhatóak, jól felszerelt laboratóriumokkal és az egyetemi élet is pezseg. Ha Biomérnök szakon gondolkozol és nem a BME-re akarsz menni akkor mindekepp a PE-t válaszd. SZIE-s ismerősöm nincs, de ott inkább a biológiára fektetnek nagyobb hangsúlyt úgy tudom. Órarend link [link] Ne ilyedj meg sok olyan tárgy van amelynek félelmetes neve van de nem kell megijedni tőlük. :)

Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írj privátban

2017. márc. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :)
2017. márc. 19. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

SZIE Biomérnök=Volt Corvinus Biomérnök.

BME-hez képest sokkal bioszosabb, mint kémiásabb.

2017. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. ápr. 6. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!