Pannon egyetem veszprem mernokinformatikus vagy Gyor Szechenyi istvan E. Mernokinformatikus? Melyik a jobb egyetem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Széchenxi mert duális képzéssel audibsn dolgozhatsz. A szakmai gyakorlat pedig sokat számit
2016. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A duális szerintem nagyon húzós, hogy nappali tagozatos hallgató vagy és mellette még gyakornokoskodni. Persze, jó a szakmai gyakorlat, de ez így könnyen megy a tanulás rovására, főleg azért mérnökinfót összeegyeztetni bármivel.


Elméletileg az infós pályakezdők közül a PEn végzettek kapják átlagban a legnagyobb kezdőfizetést (br. 350 eFt körül), pár ismerősöm itt végzett ezen a szakon, jól keresnek vele. Annyiból szokták szidni, hogy a sok egymásra épülés miatt könnyű megcsúszni. A PE olyan átlagos egyetem, középkategóriás vagy nem tudom mi a jó szó rá :D, de a Mérnöki Infó Kara nagyon jó.


A győriről nincs tapasztalatom, jó a híre, de kb. szerintem ez a két egyetem egy szinten van a mérnöki/infós képzésben. Ami Széchényinél előny, hogy tényleg sok itt végzettet felvesznek az Audiba, szóval kb. fix az elhelyezkedés. Habár mérnökinfóval amúgy se nehéz munkát találni, ha valaki jó benne.

2016. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!