Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon bizonytalanok vagyok...

Nagyon bizonytalanok vagyok nem tudom mit tegyek tavaly érettségiztem le dolgoztam 6 hónapot nem is mentem tovább tanulni mi tegyek?

Figyelt kérdés
okj képzések azt mondják nem érnek semmit vissza mennék suliba 2 év képzésre de erre pár hónapra esti tagozatra felvennének vagy már várjam meg a szeptembert addig dolgozzak de egy érettségivel nem nagyon tudnék gyári munkán kívül mást állást találni
2017. márc. 12. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy pontosan miben kérsz tanácsot. Szerintem az a legjobb, ha vársz a szeptemberi időszakig, mert akkor nagyobb választék lesz OKJ tanfolyamokból (de ha tudod, mi érdekel, és indul olyan mostanában, természetesen szerintem menj el rá), addig meg dolgozz. Gyorséttermek, boltok meg ilyesmik is fogadnak érettségizetteket, esetleg abból kiindulva, hogy milyen munkatapasztalatod van, jelentkezhetsz olyan irányba álláshirdetésekre, ha nem szeretnél gyárban dolgozni.
2017. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!