Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet a kulcsmásoló...

Hol lehet a kulcsmásoló szakmát megtanulni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,szeretném megtudni hol lehet a kulcsmásolós szakmát megtanulni

Nem találtam erre irányuló képzést, még csak hasonlót sem..hátha valaki hallott ilyesmiről


2017. márc. 18. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Kulcsmásoló szakma???

Én dolgoztam kulcsmásoló mellett (szószerint mellette, az üzlet másik fele trafik volt), akaratlanul is tanultam tőle. Szerintem egy pár nap, talán hét alatt teljesen kitanulható, erre nem indítanak képzést. Szerintem csak úgy tudnád megtanulni, ha elmész egy kulcsmásolóhoz és megkéred hogy had legyél mellette ott, mikor dolgozik.

2017. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot azokkal , akik a kulcsmásoló gépet és/vagy a nyers kulcsot gyártják/szállítják. Ők lehet, hogy tudnak ebben segíteni, ha rendelsz tőlük, cserébe betanítanak.
2017. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

A Kulcsmásoló szakképesítéssel rokon szakképesítések:

Fegyverműszerész

Finommechanikai gépkarbantartó, gépbeállító

Finommechanikai műszerész

2017. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!