Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová kell elvinni egy lakatot,...

Hová kell elvinni egy lakatot, ha elvesztettem a kulcsot hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy kis könyvem, amibe még kisgyerekként írogattam dolgokat, de le van zárva lakattal és a kulcs végérvényesen elveszett. Hol tudják kinyitni?

2016. szept. 24. 10:28
 1/10 anonim válasza:
Megpiszkalod egy drottal es kinyilik
2016. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam "házilag" kinyitni semmivel.
2016. szept. 24. 10:45
 3/10 2*Sü ***** válasza:
Azért nem biztonsági lakatot tesznek egy ilyen könyvre. Ahogy az első írta, egy drótdarabbal kinyitható. Vagy kell egy fűrész, és levágod a lakatot róla. Azért vagy neked, vagy egy ismerősödnek akad egy fűrésze otthon, ha nem pár száz forintért lehet venni bármelyik barkácsáruházban.
2016. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs fűrészem, és nem is szívesen bajlódok ilyen házi módszerekkel. Lakatosnál vagy kulcsmásolónál ki tudják nyitni?
2016. szept. 24. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Leteszed a járda szélére és ráversz kalapáccsal.
2016. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó ötletet, ki fogom próbálni őket, de még mindig arra vagyok kíváncsi, hogy lakatosnál vagy kulcsmásolónál kinyitják-e.
2016. szept. 24. 11:04
 7/10 2*Sü ***** válasza:
100%

> de még mindig arra vagyok kíváncsi, hogy lakatosnál vagy kulcsmásolónál kinyitják-e


Valószínű igen. De lehet, hogy meg fognak mosolyogni. Kicsit olyan, mintha az autómentő hívnád, mert kifogyott a benzin a kocsiból, vagy kőművest hívnál, hogy befúrjon egy csavart a falba.

2016. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor még próbálkozok itthon. :)
2016. szept. 24. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Javaslom kombinált fogó és csavarhúzó használatát.
2016. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a pattanásodhoz sem hívsz mentőt vagy tűzoltót.
2016. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!