Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi egyetem Pécsen vagy Pesten?

Jogi egyetem Pécsen vagy Pesten?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, kb csak az ELTE-ÁJK ér valamit a munkaadók szemében, a többi jelentkezőt alapból kiszórják. Én nem konkrétan ügyvédként akarok dolgozni, inkább valami kulturális tevékenységet szeretnék és érdekel a jog. Szerintetek melyik lehet a jobb?

2017. márc. 20. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként Pécs mellett lakok, de nem tudom, van-e kedvem elmenni Pestre, mert nem akarok ott letelepedni, családot alapítani stb. De lehet, hogy kicsit jó lenne kiszakadni innen.
2017. márc. 20. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad. Akinek meg az kell az valszeg egy begyepesedett hülye, de nem jellemző ez, kevés van már belőlük hál' isten.
2017. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2-vel értek egyet.

Jó a pécsi jog, a barátnőm oda jár, nekem csak dicséri.Sok szaktársa már most, egyetem alatt is dolgozik - no nem kávéfőzőként.

2017. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!