Nagyon nehéz lesz bejutni?

Figyelt kérdés
A fogorvostudományi egyetemre szeretnek menni . Emelt biosz + fizika érettségit is leteszek , van nyelvvizsgám . A középiskolás jegyeim jók , bár volt benne negyes , es egy harmas matekbol:( . Szerintetek van esélyem ? Vagy inkább ne is reménykedjek , nert nagyon nehez ilyen atlaggal bejutni? Kerlek velemenyeket irjatok, batran , ami csak eszetekbe jut . Köszi ;)

2017. márc. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott a felvi pontszámító kalkulátora, használd azt.
2017. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem minden esélyed megvan arra, hogy bekerülj a fogorvosi karra. Körülbelül ki tudod számolni, hogy azzal a pár négyessel és egy hármassal 100/? pontod lesz, ahhoz viszonyítási alapként saccold meg, hogy nagyjából hány százalékos lesz a két emelted. A Felvi.hu-n tényleg nagyon jó a kalkulátor és ott egyszerűbb kiszámolnod. A nyelvvizsga ebben az esetben nem lesz mérvadó, mert a két emeltel kimaxolod a 100/100 tobbletpontod. Az esélye egyébként mindenkinek megvan... a Te esélyed is megvan! Amennyiben komolyan veszed és kellően fel tudtál készülni nem lesz probléma. :-) Sok sikert és kitartást! :-)
2017. márc. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem jelentenek (szinte) semmit, a felvételi tárgyaid érettségijét kell jól megírnod. :)
2017. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok jok lesznek szerintem ,mivel nyolcadikos korom ota fogorvos akarok lenni , es mar kilencedikben ugy keszultem hogy nekem ezek fontosak
2017. márc. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!