Lehetnék színész?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok. Szabadbölcsészetet tanulok, színháztudomány szakiránnyal. Nincs tapasztalatom, csak kicsi koromban játszottam kötelező iskolai fellépéseken, de nagyon érdekel a színészkedés. Hol kell az ilyet elkezdeni? Vagy már elkéstem és ez is egy olyan dolog, amit fiatalabban kellett volna elkezdeni?

Nincsenek nagy vágyaim, nem szeretnék hírnevet, meg semmi ilyesmi, csak játszani.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(Beismerem, kissé tudatlan vagyok a dologgal kapcsolatban, de épp ezért kérdezek.)


2017. márc. 22. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A színművészetin gondolkodtál már? Budapesten vagy Kaposváron. Vagy akár színész OKJ képzések... Arra hogy játssz, szerintem jók azok is. Vagy vannak nagyobb városokban színjátszókörök, interaktív előadások (felnőtteknek is), ha oda elmész, ott akár a színészekkel is tudsz beszélgetni, tőlük is meg tudod kérdezni.


Nemrég álláshirdetést is láttam, hogy keresnek énekelni tudó, gyerekeket szerető embert, aki csatlakozna egy ilyen utazó színházas társulathoz. Oda se kellett semmilyen tapasztalat.

2017. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!