Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek igy is kozepiskolaba?

Mehetek igy is kozepiskolaba?

Figyelt kérdés

Mivel jelenleg 10.-es vagyok es 2 ev mulva erettsegizek. Miutan leerettsegizek lehetne olyan hogy pl elmegyek miskolcra kozmetikus szakra? Vagy mar csak tanfolyamon vegezhetne.

m el ezt a szakmat?


2017. márc. 25. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, elmehetsz kozmetikus szakra ha úgy akarod.
2017. márc. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Okj-s tanfolyamra/képzésre/szakra jelentkezhetsz csak, ami úgy tudom általában 3 év.

Az állam pedig úgy tudom 2 szakmát biztosít ingyenesen(de úgy tudom van fizetős is), aminek semmi köze az egyetemi, államilag finanszírozott félévekhez/képzésekhez (ezt csak azért, mert már mondtak nekem ilyen badarságot).


De inkább kérdezz utána a tanárodnál, de az érettségit mindenképp csináld végig, addig még talán meg is gondolod magad, nézelődj már most, mit is csinál a kozmetikus and so on..

2017. márc. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!