Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok jo egyetem/foiskolat...

Tudtok jo egyetem/foiskolat mondani?

Figyelt kérdés
Kb.4-es tanulo vagyok,szoval olyan kellene ahova igy is felvesznek.Mindenkepp Pesten legyen es lehetnek barmilyen szakok ott.elore is koszonom:)

2017. márc. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Így nehéz lesz. Illetve az érettségid döntő nagy súlyban, nem az átlagod.
2017. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdekeltsegtol fuggetlenul,szerintem az erettsegim is kb. negyes lesz
2017. márc. 26. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
El nem tudod képzelni, hogy mennyire teljesen tök mindegy, hogy hányas tanuló vagy a középiskolában. Azon kívül, hogy a felvételibe bele fog számítani, semmi értelme. Azt se lehet mondani, hogy aki jó tanuló, az egyetem is jó lesz, de az se igaz, hogy aki rossz tanuló volt, az egyetemen is rossz lesz. Tehát a kettő között semmi összefüggés. A kérdés inkább az legyen a fejedben, hogy mi szeretnél lenni. Mi az a tevékenység, amit hajlandó vagy életed végéig heti 40-50 órában végezni szívvel-lélekkel. Ha ez megvan, akkor nézelődj egyetem után. Az egésznek csak így van értelme.
2017. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert irtam oda,hogy 4-es tanulo vagyok hogy ne irjatok olyan iskolakat,ahol 400+ a ponthatar.Nem tudom mi szerernek lenni,ezert irtam hogy iskolakat irjatok.
2017. márc. 26. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok.. Ennek így továbbra sincs semmi értelme. Tájékozódj, hogy milyen képzések vannak. Rengetegen beleesnek ebbe a hibába, hogy céltalanul elmennek valamilyen képzésre és nem jutnak semerre az életben. Egyetemen tanítok. Nap mint nap találkozom ilyen céltalanul tengődő személyekkel. Borzalmasak. Ne legyél ilyen! Találd ki, hogy mit szeretnél!
2017. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan nem ertik hogy mit akarok mondani.Nem celtalanul akarok iskolat valasztani,hanem egy adott iskola szakjait megnezni es hatha megfog egy kepzes,amit tenyleg szivesen csinalnek.
2017. márc. 26. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre pont jó a felvi.hu is. Fel van sorolva az összes egyetem, összes szakja, azokat böngészd át.
2017. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!