Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lesz erre igény 5-10 év múlva?

Lesz erre igény 5-10 év múlva?

Figyelt kérdés

Tudom, nem éppen a legjobb ez a kategoria , de pályaválasztás elött állok.Arra gondoltam hogy dietetikus (diplomás) majd OKJ -s fittnes edző vizsgát tennék.Ezekre az emberekre van igény?

Van értelme elvégezni?

Valami tapasztalat?

Köszi a válaszokat :)



2017. márc. 30. 19:01
 1/7 anonim válasza:
56%
Úgy érted,csak ezt tanulnád/csinálnád?
2017. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet rá igény évekkel később is, igen.
2017. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen , ezt tanulnám :)

Köszönöm a válaszokat

2017. márc. 30. 20:11
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ne tedd fel erre az életed,hacsak nincs konkrét elképzelésed vagy lehetőséged az iskola utánra.

Az OKJ-s személyi edző képzés egy vicc egyébként. Nem tudom, mit tanítanak nekik,de a legtöbbjüknek fingja sincs a gyakorlatok helyes kivitelezéséről.

Az ott végzettekkel Dunát lehetne rekeszteni.

2017. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
végzed el mindegyiket, de mellé még kellene egy olyan alapdiploma vagy okj amivel biztosan lenne munkád. ( ha eü-ben gondolkodsz ilyen az ápoló pl. )
2017. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó a dietetikus is alapdiploma.. és jobb mint az ápoló... azzal még mesterképzést is lehet csinálni és cégeknél elhelyezkedni...

Dietetikus alapdiploma végzése mellett nem lehet még egy fenékkel az ápolóit is megcsinálni.. az a kettő eléggé kemény együtt.. egymás után meg nincs értelme

vagy egyik vagy másik...

2017. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom, hogy alapdiploma, én csak mondtam egy opciót. Mért ne lehetne értelme elvégezni? Mindennek van értelme, amit az ember tanul. A mesterképzés se rossz, akár még ott van a lehetőség a phd-ban, ezzel egyetértek veled. :) De az ápolóit okj-s képzésbe is tudná tanulni, de ez csak egy példa volt, és amiatt írtam hogy még egy alapdiplomája legyen, mert azt nem említette a kérdező, hogy tovább tanulna a dietetikával. :) De a lényeg, hogy kezdjen bele, tanulja azt amit szeret. :)
2017. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!