Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet csak én veszem túl...

Lehet csak én veszem túl komolyan ezt az egész felvételit?

Figyelt kérdés
Jogra készülük,és töriből emeltezek.Szeretem,és elég sokat tanulom,így januártol kezdtem meg normálisan készulni rá,de azelott is tanultam,és egy hónap van,és be vagyok parázva.Úgy érzem nem tudok semmit se,hiba taulok annyit,valamikor meg úgy érzem,hogy készen állok rá.Jó tanács?

2017. márc. 31. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Igen, én is azt mondom, hogy lelkiismeretesen készül. Nekem is szokott bűntudatom lenni, ha nem tanulok, hanem valami mást csinálok, mégse kaptam idegösszeroppanást eddig.
2017. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egyelőre még nem izgulok nagyon, előtte egy héttel szokott elkapni az ideg. Szerencsére már csak három tárgyam van, de így is sok baj van vele :D Infóból már emelteztem, sajnos nem készültem fel rendesen (főleg a szóbelire), ezért előtt nagyon nagyon ideges voltam, végül 86% lett.

Most matekból fogok emeltezni. Én is élvezem a készülést, szeretnék mindig matekozni, de sajnos nem lehet, mert töriből semmit nem tudok, és rengeteget kell tanulnom még belőle, ráadásul utálom is.

Igazából nekem nincs nagy szükségem a sok pontra, de tudom, hogy nagyot csalódnék magamban, ha elrontanám a matekot. A többi meg legyen tűrhető eredményű. Most próbálom nem halogatni a készülést, mint az infónál.

2017. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni, csak én már az egyetemi vizsgáim felkészülésénél. :D (jogot tanulok)

Ha elkap az a szorongás, hogy "jesszus, én ezt nem tudom megtanulni", akkor tartok egy rövidebb szünetet és újra kezdem. Nekem bevált, de nyilván nem jó ha túl sok szünetet tartasz...

2017. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!