Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó ötlet lenne,...

Szerintetek jó ötlet lenne, ha ma éjjel nem aludnék hanem készülnék az irodalom és matek témazáró dolgozatra?

Figyelt kérdés
Még van pár anyag amit át kellene, hogy nézzek + matekot még gyakorolnám kellene egy kicsit, de már este 10 óra van!!

#Tanulás-dolgozat-matek-irodalom
2017. ápr. 3. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy,de szerintem nem jó ötlet!

Olyan fáradt leszel,hogy amit amúgy tudsz,az sem fog eszedbejutni!

22/L

2017. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A tapasztaltami alapjan sokkal jobb fennmaradni késő estig, de mindent megtanulni, begyakrolni, mintsem anelkul megprobalni hogy nem is tudod. Mondjuk ez egyetemre ervenyes.
2017. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Lehetne azt is h meg picit nezegeted az anyagot es reggel a szokottnal korabban kelsz.
2017. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemen, de gimnáziumban is végső esetben az éjszakázás az öszvér megoldás habária esetén.


Jobb valamit tudni, mint semmit. A napot meg valahogy túléled. Lényeg, ne egész órát aludj, hanem fél órára végződő időtartamot! Tehát pl. 2:30, vagy 3:30, vagy 4:30!

Kérj meg valakit, ébresszen fel, segítsen elindulni.

Csináljon egy jó erős cukros fekete teát, amit magaddal is viszel a suliba flakonban. Ill. vigyél csokit a dogák előtt szünetben edd meg. Menj ki a friss levegőre szünetekben.


Az első órákra felébred a szervezeted majd, de 11:00 - 12:00 után elkezd hiányozni az alvás és jön a krach...

Kérdés, mikor írtok?

2017. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megírtam a témazáró dolgozatokat és nagyon jól sikerültek! :D Irodalomból pont azt a témát kaptam amit a legjobban tudtam. :) Amit meg tegnap nem sikerült átnéznem azt ma átnézem. :)
2017. ápr. 4. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit aludtál?
2017. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 és fél órát kb.
2017. ápr. 5. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elég "sok". Jól megoldottad.

Nekem az egyetemen több olyan ZH is volt, amit nulla órával teljesítettem. Természetesen ez nem jó, igen egészségtelen.

2017. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!