Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S. Magántanul lehetőség...

S. O. S. Magántanul lehetőség van egészségügyi iskolánál? (többi lent) 15/L

Figyelt kérdés

Már akkor tudtam, hogy a legrosszabb döntést hoztam mikor beléptem az osztályterembe első nap. Most vagyok 9.-es. Utálom. Osztálytársaktól hülyét kapok, ahogy az egészségügyitől is. Tudom, én választottam de beismerem, hogy elcsesztem. Ha ők a jövő ápolónői inkább halok meg az út szélén amennyi empátiája van sokuknak!

Amióta iskolába járok megtanultam újraéleszteni, stabilba tenni és még pár dolgot, de "cserébe" visszahúzódóbb, életunt, lehangoltabb, mérgesebb és félénkebb vagyok mint voltam.


a kérdés:

Lehetnék ebben az évben, erre x hónapra magántanuló? Ha igen, mit kell hozzá csinálni és mennyibe kerülne?



2017. ápr. 6. 11:21
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
Tudom, nem fog tetszeni a válaszom, de nem lehet, hogy pont ezt kellene gyakorolnod, hogy "ne kapj hülyét" az osztálytársaktól? Hiszen sok hülye emberrel kell majd foglalkoznod a későbbiekben... nem? :D
2017. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehetsz magántanuló, menj el pszichiáterhez, meséld el neki, hogy nem érzed jól magad az iskolában és ő ír neked egy ajánlást, hogy magántanuló lehess.

Vagy szülői kérelemmel is megpróbálkozhattok, de azt nem minden esetben fogadják el (főleg szakközépben).

2017. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ott vagy ?
2019. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz másik suliba

(át)menni ?

2019. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!