Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit választanátok és mi a...

Ti mit választanátok és mi a véleményetek róluk? Melyikből lehet a legjobban megélni szerintetek? ( logisztikai mérnők, informatikus könyvtáros, egészségügyi szervező)

Figyelt kérdés
Most érettségizek majd májusban,, de még sajnos fogalmam sincs, hogy mi az ami igazán érdekelne, és hogy merre tovább, végül erre a három lehetőségre szűkítettem le a kört, és ezekről szeretnék tanácsokat kérni :)

2016. febr. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát totál különbző területek. Akkor miért pont ezeket szúrtad ki?

Szeintem az inormatikus könyvtáros szakot felejtsd el. Semmi perspektíva benne, hacsak nem a legfőbb vágyad kevés fizetésrt, de sok értékes és jó könyv között dolgoznol, márha találsz munkát ezzel a szakkal.

Egészségügyi szervező (én ezt végeztem többek között),önmagában kevés. Arra jó hogy utána elég tág az MSC szak választék ahol tanulhetsz és meg is állod a helyed. (Mehetsz utána MBA szakra, vezetés szervezés szakra stb..de tanulhatsz egészség politika mesterszakon, népegészségügyi mesteszakon is, de ha pl. egészségügyi szevező ügyvitelszerveő szakirányát választod akkor egészségügyi márnök szak is nyitva áll. Szóval ez egy jó alap, de jó eredményel kell végezned és mindenképpen továbbtanulnod BSc után.

Logisztikai mérnök egy jó választás, önmagában is megállja a helyét, nem keres rosszul, de elég nehéz szak ahogy hallottam.

Remélem segítettem valamennyit.

2016. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen és köszönöm a választ!! :)
2016. febr. 15. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
25 éves végzett informatikus könyvtáros vagyok és bátran állíthatom, hogy ez egy büfészakma, nem jó semmire. Telített a szakma de nagyon. A megyémben havonta egyszer hirdetnek ilyen munkát arra meg vagy százan jelentkeznek. végzett társaim nagy része külföldön dolgozik én egy ideig könyvesboltban dolgoztam 3 hónapig majd 6 hónapig közmunkán. Most munka nélküli vagyok kb 3 hónapja és még ki tudja meddig... szakmát fogok váltani valószínűleg...
2016. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó - melyik megyében?
2016. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baranya megyében
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!