Idei e-felvisek, nektek megérkezett már a sárga csekk?

Figyelt kérdés
Azt mondták április végén postázzák, de én még mindig nem kaptam semmit...:S
2010. máj. 12. 21:30
 1/7 anonim válasza:
nem, én felhívtam őket, azt mondták májusban valamikor...
2010. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne már basszus, mit kell csekken fizetni??????
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már kérdezted! Mért kell 25x megkérdezni!!!!!
2010. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha a csekkel befizetést jelölted meg, akkor az eljárási díjat, ami alapjáraton 9000, de ha 3-nál több szakot jelöltél meg, akkor több.

Lenne még egy olyan kérdésem is, hogy az nagyon gáz-e, ha még nem küldtem be egyáltalán dokumentumokat. Már egyetemista vagyok, csak újra jelentkezem, és minden szükséges dokumentum megvan, csak rosszul fénymásoltam le meg hiányosan, ezért úgy szépen tolódott a beküldés. Láttam, hogy a határidő július 8., de tényleg nincs belőle gond ugye? Mert már aludni sem bírok miatta, nehogy egy ilyen kis hülyeségen múljon az egész jelentkezésem, hogy lusta voltam még 2 oldalt lefényeltetni a bizonyítványomból...:S:S:S

2010. máj. 12. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezt most kérdeztem először, keresőbe beírtam jópár kulcsszót, de semmi olyat nem adott ki, ami mostanság kelt volna, úgyhogy megkérdeztem.Utána rábukkantam egy mostanira, dehát akkor már elment az enyém is... Sztem senki sem hal meg, ha 25x van megkérdezve ugyanaz...:)
2010. máj. 12. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam meg.
2010. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, akkor megnyugodtam, én utaltam... A doksikat még nem kellett beküldeni, van valami végső beérkezési határidő, ha nem sikerül rájönni, akkor megpróbálok rájönni, hogy kb. hova írtam fel... Azt hiszem júl.8??? de nem vagyok semmiben sem biztos, sőőőőőőt!
2010. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!