Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbuktam évvégén német...

Megbuktam évvégén német nyelvből, októberi érettségim van 3asra sikerült. Emellett 2db 2-es 1db 4-es. Van lehetőségem egyáltalán tovább tanulni? Hova vennének fel?

Figyelt kérdés
Nem emelteztem semmiből,jelenleg szakmát végzek (logisztika). Azt mondják ne adjam fel, én még is kilátástalannak látom a jövőmet Magyarországon ilyen érettségivel

2017. ápr. 7. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
3 db kettes *
2017. ápr. 7. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felsőfokú szakképzés (fizetősön, augusztusi jelentkezéssel), utána - két év múlva - alapképzés kreditbeszámítással?
2017. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A többi tantárgy jobb lett?
2017. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Másik nyelvet nem tanultál?
2017. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárhova, aminek a felvételi tárgyaiból jól érettségizel. Az valószínű, hogy ezekkel az eredményekkel csoda, ha egy minimumpontod meglesz, az viszont fontos infó, hogy akárhányszor újracsinálhatod az érettségit, a felvételi tárgyakból érdemes, és duplázással és pluszpontokkal bármikor bejuthatsz akármelyik szakra.
2017. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érettségizz újra, amíg lesz elég pontod
2017. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal többet kellene tudnunk arról, hogy milyen eredményeid voltak. Először is menj fel a felvi.hu-ra és számold össze, hány pontod lenne a jelenlegi érettségiddel. (A pontszámító kalkulátort csak akkor tudod használni, ha van konkrét elképzelésed a szakról, ahová menni szeretnél.) Látni fogod, megvan-e a minimum ponthatárod. Ha nincs vagy nem elég olyan szakra, ahova menni szeretnél, akkor egy vagy két tárgyból javító vagy szintemelő vizsgát kell tenned, és akkor még igazából bármi lehetsz! Egyáltalán nem kilátástalan a helyzeted, csak akaraterő és kitartás kell hozzá! - Tüzetesen böngészd át a felvi.hu-t, ha van konkrét kérdésed, akkor agy keresd meg az ügyfélszolgálatukat vagy írd ki!
2017. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. ápr. 7. 21:00
 9/9 A kérdező kommentje:

Angolnak hamarosan nekiállok, németre ráállok és nyelvviZsgát szeretnék.

Köszi a biztatást!

2017. ápr. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!