Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok 100%-ban odakonce...

Hogyan tudok 100%-ban odakoncentrálni arra, amit tanulok? Tanulasi lehetosegek?

Figyelt kérdés

Jogi egyetemre jarok, sokszor olyan dolgokat kell bemagolnom, amit nem is ertek pl. penzugy...nagyon nem az en vilagom, nem annyira ertem mirol van szo, csak bemagolom

Erre nincs valami technika hogyan csinaljam?

Sajnos "magyarra leforditani" nincs idom, mert ezen kivul meg nagyon sokat kell tanulnom mas targyakra is :(



2017. ápr. 12. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, neked mennyire lenne hasznos, van egy elmetérkép nevű technika, ami lényegében segít átlátni bármilyen nagy anyagrészt, és kreatív is, így nem unod magad halálra közben. Ha érdekel, keress rá. Egyébként van még sok tanulást segítő módszer, én tapasztalatból (is) csak ezt ismerem.
2017. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!