Melyik egyetem?

Figyelt kérdés

Elte btk magyar szak vagy a kozszolgalati egyetemen a kozigazgatas szervezes?

Nem tudok donteni, mert mind2 tetszik.Meg van 2 evem a felveteliig de azert jo lenne mar tudni es tanacstalan vagyok. Akik esetleg ide jarnanak irhatnak velemenyt. (Meg az is szempont nalam hogy utana diplomaval olyan munkam legyen amiben van elore lepesi lehetoseg)

16l



2017. ápr. 13. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a közszolgálatit választanám, tekintve, hogy mostanában nagyon nyomják és egyre színvonalasabb. De még van addig 2 éved, mind1 mit választasz úgy is még párszor meggondolod magad, de azért csak hajrá! :)
2017. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közigazgatásban szeretnél dolgozni, akkor ajánlom megnézésre a közszférás bértáblát. Ne suli után érjen meglepetésként, hogy mennyi is a fizetés.
2017. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, valószínűleg nem fogsz túl jól keresni, hacsak nem leszel kiemelkedően tehetséges és nem kerülsz be valami jó helyre ismerettségek révén. Csak hát ha az embert ez érdekli, akkor meg mi a bű bánatot csináljon. :)
2017. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!