Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Táncművészeti szakközép?...

Táncművészeti szakközép? Néptánc tagozat!

Figyelt kérdés
Mivel 7- es vagyok lassan el kéne gondolkoznom a tovább tanuláson, és mivel 8 éve táncolok szóba jött a táncművészeti. Viszont mindenhol modern és balett táncoktatás van, én azt meg nem kifejezetten szeretnék. tudna valaki Budapest környékén egy néptánc tagozatos gimit/ középiskolát?

2017. ápr. 13. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is a táncművészetire szeretnék menni, sajnos nekem nincs lehetőségem ilyen gimibe menni, de a Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium? :D

Sajnos így is-úgyis kell tanulnod balettot és egyéb táncokat, a táncművészetin is :)

2017. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen a Fóti elég jó, több ismerősöm is nagyon dicsérte, mivel sikerült bekerülniük már a MTE- re ( volt MTF)! Balettot valamilyen szinten muszáj tanulnod művészetibe, de a néptánc lesz a fő! Nyíregyházán azt hiszem úgy van a művészetibe, hogy 9.-be balett, modern, néptánc is van egy kicsi, de aztán 10.-től csak a választott! Pár éve még ott így volt,de nem nagyon tudom máshol hogy működik! Sok sikert a további tanulmányaidban, táncolásban!
2017. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Valaki tudna Budapest inkább nyugati része felé? Mert az előző válszok, miszerint Fóton van egy jó iskola, nem kifejezetten segített, mert 2- 2 és fél óra lenne tömegközlekedéssél
2017. ápr. 18. 12:15
 4/4 anonim válasza:

Melyik kerületbe legyen inkább?

Mert még ott van a Dózsa György Táncművészeti, Táncművészeti Stúdió Szakközép. Csak ezek nem tudom helyileg merre vannak

2017. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!