Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy 3-as matekosnak nagyon...

Egy 3-as matekosnak nagyon reménytelen írnia egy 60%os matek érettségit?

Figyelt kérdés
a továbbtanuláshoz kéne, elég szemét tanárunk is van egyébként matekból, illetve rengeteget gyakoroltam az utóbbi hetekben/hónapokban matek érettségire, szerintetek mennyi esély van írni egy minimum 50%os matek érettségit?

2017. ápr. 18. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
60%ost még 2es matekkal is sima ügy. nagyon gyökérnek kell lenni hogy az ember ne tudjon legalább ennyit összekaparni
2017. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Jelen. :D Végig hármas voltam középsuliban, próbaérettségi 64% lett. Nem lehetetlen, annyi hogy a függvénytáblázatot tanuld meg jól használni, kb. a 64%-ból egy 20-at biztos azzal szedtem össze. Nem reménytelen abszolút.
2017. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én kettes matekommal 44%ot írtam szóval nem reménytelen. Bsc-n meg 4-esre vizsgáztam de az se volt vészes.
2017. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

3-as matekkal szerintem megoldható az 50-60%-os matek érettségi.

Az első fele szinte csak logikára épül, de ha sokat gyakoroltál a második része se fog túl nagy gondot okozni. A négyjegyűből meg sok minden kiírható, nagyon hasznos. Azt is nézd át, milyen feladatokhoz van hozzá képlet, milyen típusfeladatnál mi használható, mert sokan ott nyitják ki 4 év alatt először, úgy nehéz benne gyorsan legális puskát keresni. Esetleg ha nem próbáltad még akkor korábbi évek feladatait nyomtasd ki és old meg mintha élesben menne, időre, aztán ellenőrizd. Mivel sokan élesben kicsit rosszabbat írnak ha így sikerül 70% körülit akkor reális, hogy élesben megy a 60%.

2017. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 3-as matekkal 58% körül írtam pár éve, szóval nem lehetetlen :)
2017. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3-4-es voltam matekból és 72% lett úgy, hogy nem is igazán tanultam rá. Szóval ha szorgosan gyakorolsz biztosan meglesz! :)
2017. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erős a sulid. Én 12. félévkor bukásra álltam matekból, és ötös lett az érettségim.
2017. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de azt hogy? az írásbeliben tudtak segíteni vagy mi volt? :o

matekból igazából általánosságban szerintem nem számít az iskola erőssége, mert az ugyan az mindenhol,max ha valamiért segítenek benne. egyébként ha nem sikerül jól és nem vesznek fel már biztosan egy gyenge suliban fogom újraírni, valahol az a hír járja hogy segítenek meg ilyesmi..(bár ezt nem nagyon tudom elképzelni)

2017. ápr. 21. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy segítettek :D annyira szigorú volt a matek tanárom, és olyan nehéz dolgozatokat írtunk, hogy ami ott éppen csak kettes lett, az az érettségin elég volt az ötöshöz.
2017. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!