Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem van 12 osztalyom erettse...

Nekem van 12 osztalyom erettsegi nincs mert nem sikerult minden vizsga, letezik olyan suli vagy tanfolyam ahol fel tudnak engem kesziteni hogy vegre sikeres erettsegit tegyek?

Figyelt kérdés
nyilvan nem ingyen gondoltam, fizetnem az oktatast, szval olyan tanfolyam ahol direkt ilyeneket oktatnak mint en hogy vegre meglegyen a sikeres erettsegi. mert egyedul nem tudok felkeszulni.

2017. ápr. 13. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik targy nem ment? Keress ra korrepetalo tanart.

Erettsegire kulon felkesziteni nem szoktak, mert az maga az iskola volt. Sokan felnotten mennek el esti iskolaba az erettsegit megszerezni.

2017. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mely tantárgyakból kellene érettségizned?
2017. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak a tori meg a nemet van meg, sose voltam jo tanulo csoda hogy eljutottam az erettsegire, ezt jol elcurtam anno helyre kene hozni valahogy
2017. ápr. 13. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Magántanár a legjobb megoldás.
2017. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj egy felnőtt gimnáziumban, hogy annak ellenére, hogy megvan a 12. osztályod is, csatlakozhatnál-e valamelyik évfolyamhoz. Gondolom, az lenne a legjobb, ha egy szintfelmérőn eldöntenék, melyik osztály lenne neked való. Mivel ezek fizetősek, talán megengednék (persze lehet, hogy a befejezett 12 osztály kizáró ok, de egy próbát megér. Vannak két éves sulik, van levelezős és távoktatás is.) Nézz körül arrafelé, ahol laksz, mik a lehetőségek.
2017. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!