Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvettek 4 évet az életemből!...

Elvettek 4 évet az életemből! Szakmunkásba akarok menni!?

Figyelt kérdés
Ezt az iskolát nem is én választottam,hanem a család noszogatott hogy ide járjak, mert ez aztán "nagyon jó hely". Hát közel sem volt olyan jó, mint reméltem, az iskola színvonala a béka segge alatt van, osztálytársam igazi beképzelt s..gfejek. Most 12-es vagyok, de már egy idegroncs. A közösség teljesen tönkretett,ráadásul most az érettségi miatt is tiszta ideg vagyok, mivel folyamatosan tanulok tanulok, de semmi nem ragad meg! Sőt, már most tudom hogy meg fogok bukni. Az egész új érettségi egy igazságtalanság s felháborító!! ott tartok hogy nyugtatót szedek és folyamatosan tanulok. Miután megbuktam érettségin el akarok húzni a bus p...ba valami szakmára, szakmunkásképzőbe. Kérdésem az,hogy bukott érettségivel átvesznek-e? (egyetemisták, leérettségizettek kérem ne itt okoskodjanak hogy milyen könnyü volt nekik, k..vára nem vagyok rá kiváncsi... Nem egy szinten állok veletek.)
2017. ápr. 18. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a szakmunkás iskola megkezdésének nem feltétele az érettségi, ezért teljesen mindegy, hogy van-e, felvesznek.
2017. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakiskolába átvesznek, annyi hogy 9.-től kell előröl kezdened. De ha összekaparsz egy kettest érettségin mindenből akkor mehetsz OKJ-re vagy technikumra is szakmát tanulni. Nem okoskodás, csak szimplán láttam hogy a város legsz@arabb, legsötétebb szakközépiskoláiban is le tudnak érettségizni. Ha nem bírsz kettest összekaparni itt, akkor szamkunkás vizsgán se fogsz tudni átmenni.
2017. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha pár tárgyból meglenne a kettes, ősszel mehetsz pótra, aztán évközben okj-ra, mert azok úgysem szeptembertől indulnak.
2017. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hancock22 válasza:

Figyelj, én is 12-es vagyok jelenleg, de annyira nem vészes az érettségi, hogy egy kettest ne tudjunk összehozni.

Csak ne agyald túl a dolgot, és ne idegesítsd magad feleslegesen, mert abból semmi jó sem lesz. Én is beszoptam a sulimat, csak én még azt sem tudom merre menjek tovább. :D

Én mindig úgy állok hozzá, hogy nálam már sokkal sötétebb hülyék is mentek át, miért pont én lennék az akinek nem sikerül?!

Meg lesz az haver, figyeld csak meg. ;)

2017. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!