Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka a szakács munka?

Milyen munka a szakács munka?

Figyelt kérdés
Miért jó/rossz szakma? Fizetés? Könnyű vele elhelyezkedni Mo-n? Nőként van esély elismert és keresett szakácsnak lenni?

2017. ápr. 18. 15:28
 1/2 anonim válasza:
Nemnek nincs köze semmihez, minden attól függ mit teszel le az asztalra (pun intended). Szerintem jó szakma, manapság mindenki közgazdász akar lenni, ez a XXI.szd. büfé-ruhatára (én is azt végeztem de már bánom, nem ebben a szakmában helyezkedtem el). Viszont nem könnyű, talpon kell lenni egész munkaidőben, folyamatosan pörögni. Szerintem jó a fizu, sőt, ha külföld a cél akkor jó választás. Két szakács ismerősöm is van (fiatalok), már mindketten külföldön (néhány év és összeszednek egy magyarországi lakásra valót).
2017. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon örülök a válaszodnak! A másik lehetoseg amin gondolkodtam, hogy csinalok egy penzugy szamvitel, majd konyvelo okj-t.

Meg nem dontottem, de a szakacs fele huz a szivem...az eszem meg masik iranyba. 19/l

2017. ápr. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!