Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulnia egy nőnek, amivel keresni is tud? Pl. : vidéken (Debrecenben)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon függ attól, hogy számodra mit takar az, hogy "keresni is tud". Ha "csak" annyi a cél, hogy átlag közeli/a feletti fizetésed legyen, akkor lényegében már akár egy piacképesebb szakmával is elérheted ezt. Ha ennél esetleg többre vágysz, akkor bármit, amit előbb-utóbb saját vállalkozásként is tudsz csinálni. Ez fodrásztól a könyvelőn keresztül az orvosig bármi lehet. Te tudod csak, hogy mi érdekel, mennyit vagy hajlandó belefektetni, és mi az, amit hosszú éveken, évtizedeken keresztül tudsz csinálni gyakorlatilag látástól vakulásig. Ha konkretizálod, hogy körülbelül mi érdekel, és mennyit szeretnél tanulni, akkor talán tudunk konkrétabb dolgokat is írni.
2017. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nagyjából ugyanazt mint egy férfinak.


Inkább az lenne releváns, hogy milyen képességeid vannak, mit szeretsz, mit tudsz, nem pedig, hogy péniszed vagy vaginád van-e...

2017. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem félre értetted a kérdésem. Nőként nem fogok bukrolónak vagy hegesztőnek menni. Nem gondolod???
2017. ápr. 20. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Nekem van hegesztő ismerősöm, aki nő. Teljesen jól megél belőle.
2017. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mint leendő feleség és csaladanya nem akarok hegeszteni meg ilyesmi, ha megérted.
2017. ápr. 20. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl.

Fodrász

2017. ápr. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!