Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok programozó továbbképzé...

Írnátok programozó továbbképzéseket, tanfolyamokat, ami már programozóknak indul valami specializáció?

Figyelt kérdés

Vannak Magyarországon jó specializációs tanfolyamok?

Írnátok ilyeneket?


Olyat keresek, ami már programozóknak indul tanfolyam. Valami speciális területre.


Köszi :)



2017. ápr. 21. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Semmit nem érnek ezek a tanfolyamok, nem fogsz velük munkát szerezni, ha egyedül képtelen vagy tanulni. A tudás fontos + egy diploma nagyban javít a munkakeresésben.
2017. ápr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyelveket mint Java amit kulcsszavakhoz írtál (szerintem) magadtól is megtudod tanulni, legalábbis én tanultam meg nyelvet magamtól, vagyis hát internet segítségével. Ilyen "speciálisabb" továbbképzési lehetőségek általában a cégeknél szoktak lenni folyamatosan.
2017. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ki írt itt munkakeresést? Ki írt ilyet?

Milyen +1 diploma?

Ezek, h jönnek ide?

Olyanokra gondoltam, mint a Cisco, oracle, Microsoft license vizsgához tanfolyam, stb. Árad a butaság.

2017. ápr. 22. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Nem kaptál értelmes választ a kérdésedre, de hátha még aktuális. Úgy tudom az A&K Akadémián indul kurzus haladóknak is és van Oracle vizsgafelkészítés is.
2018. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!