Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Braining Hub 4 hónapos java...

Gyati02 kérdése:

A Braining Hub 4 hónapos java programozói képzéséről mi a vélemény? Volt már náluk náluk? Van álláslehetőség a végén?

Figyelt kérdés
Régóta tervezem a java tanulást. Facebookon találtam rájuk.

2017. ápr. 26. 14:05
 1/4 benebene2 válasza:
Nekem egy ismerősöm jelentkezett és bejutott hozzájuk, én is gondolkoztam, de még nem akarok váltani. Elég intenzív, hétvégén is van oktatás de munka mellett csinálható. Nem tudom, hogy elhelyezkedett-e végül, de állásinterjúkon volt.
2017. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem megpróbálom én is. Megkérdeztem nyáron indul új csoport.
2017. máj. 5. 11:56
 3/4 adam.flori912 válasza:
Én voltam már nyílt napjukon, és jófejek voltak és igen munka mellett elég intenzív, de ha programozni akarsz, akkor sehol se lesz könnyű. Viszont alap tudást kérnek, úgyhogy most itthon kicsit felhúzom magam és ősszel megpályázom. Ráadásul eddig csak itt találtam ösztöndíjjas lehetőséget.
2017. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Most érdeklődtem náluk és 2018 január elején indul újra ösztöndíjas java képzésük. A felvételi húzósnak tűnik de megpróbálom hátha. Amugy nekem ismerősöm ajánlotta, szerinte megbízhatóak.


Én csak ajánlás alapján tájékozódom direkt, szerintem az a legbiztosabb.

2017. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!