Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek pár hónap...

Evike900 kérdése:

Mi a véleményetek pár hónap alatt elvégezhető állást is kínáló programozói képzésekről? Megéri?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egy vélemény - programozni nem tanulsz meg, az biztos. Az alapokat megadhatja, de ha önerőből nem fejleszted magad, nem leszel profi.

Munkahely - ha fel kell tölteni az adott státuszt, akkor lesz. Meddig? Rajtad (is) múlik!

2017. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyetem mindenképpen értékesebb tudást és amellett értékesebb "papírt" is ad mint az ilyen képzések, de ha nincs lehetőséged egyetemre menni, akkor szerintem ez is jó alternatíva lehet. Állást szerintem találsz, mert nagy a hiány informatikusból és a fizetésed is korrekt lesz.
2017. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 benebene2 válasza:
Attól függ, hogy programoztál-e már. Szerintem nulláról nem tudod elérni azt a szintet 4 hónap alatt, ami egy rendes álláshoz kell. De ha kódoltál már valamilyen nyelven jó eséllyel hamarabb felveszed ritmust. Attól függ mennyit áldozol még a szabadidődből rá. Haverom a braining hub-nál kezdte, most junior java poziban van.
2017. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!