Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha magyar szakon végzek a...

Ha magyar szakon végzek a Károlin, azzal később mit lehet kezdeni? És egy szociológus végzettséggel a Corvinuson?

Figyelt kérdés

Egyedül az tart vissza attól, hogy a nyelvészetbe vágjak bele, hogy nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen diplomával mit tudnék csinálni...

A szociológiáról meg azt hallottam, hogy minden második embernek az van, tehát semmi nem garancia arra, hogy ez a diploma egyszer érni is fog valamit..


10.-es vagyok, szóval annyira nem sürgős a dolog, de azért érdekel.


2017. ápr. 26. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarral önmagában nem sok mindent, lehetsz esetleg író, újságíró, egyetemi tanár. Középsulis tanárihoz osztatlan tanárszakra kellmenni, ahova két szakpárt kell választani. Én is magyar szakra akartam menni, de nem bántam hogy tanárira mentem, mert így két szakot tanulok egyszerre ingyen; és persze az egyik idegen nyelv, szóval ha mégsem akarok végül tanár lenni, a nyelvvel tudok sok mindent kezdeni. Szociológiát tanuló ismerősöm egy van, ő kutatgat, de elég sikeresen... gondolom főleg ezt lehet kezdeni vele.
2017. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2017. máj. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!