Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmák amikből meg lehet...

Szakmák amikből meg lehet élni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mondanátok olyan szakmákat amikből meg lehet élni és ti magatok is szivesen végeznétek?

Csak mert szeptemberre el kell döntenem mivel akarok majd foglalkozni és még ötletem sincs, illetve ami tetszene abból nem lehet megélni.

Hátha itt valaki mond valami olyat, ami esetleg megtetszik. :)


2017. ápr. 29. 16:34
 1/1 anonim válasza:
Sok jó szakma van amiből ha itthon nem, akkor külföldön biztos megtudnál élni. Jól gondold végig mi/mik érdekelnek és nézz körbe milyen jó szakmák lehetségesek. Nyelvtudás, gazdasái, pénzügyi ágazat, számítástechnika és szerintem még a természettudományos szakokon is ellehet helyezkedni. Legyél kitartó, és szorgalmas akkor eléred amit akarsz;) Remélem tudtam segíteni:)
2017. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!