Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyön belül melyek...

Egészségügyön belül melyek azok a szakmák, amikből meg lehet rendesen élni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az orvosi szakma a nyerő,a többi elég gázos.

Aztán van a fogorvosi asszisztens(csak ott sok a gyakorlati pénz).

Körülbelül ennyi.Én is az egészségügy területére tévedtem,de szerintem nem fogok belőle megélni,ha majd odajutok.

2014. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, sebész...
2014. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvoson belül is csak az operatív szakmák, valamint a fogorvos és a gyógyszerész. Egészen addig, amíg nem lesz tele a tökünk, és az utolsó magyar orvos távozóban nyugatra be nem zárja az EÜ kapuját. Persze nektek ez így jó. Kevesebb szemét orvost kell eltartanotok az adótokból, a magyar beteg pedig olyan okos, hogy lazán megműti ellátja magát.
2014. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik országra érted a kérdésed...


Mo-n csak a docens/főorvostól felfelé (egyetemi klinikákon/megyei kórházakban; vidéken mindenki megszívja) lehet jobban megélni, viszont amire odáig (értsd: kb. 45-50 éves korára) eljut az a pár ember, már belevénül és feldughatja magának a pénzét, mert úgyse tudja kiélvezni...


A többiek pedig meneküljenek, amíg tudnak, vagy inkább gazdasági pályát válasszanak.

2014. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!