Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy hét és írásbeli érettségi...

Egy hét és írásbeli érettségi hogy lehet a leghatékonyabban felkészülni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 10:48
 1/4 lio77 ***** válasza:
Egy héttel előtte már sehogyan. Maximum ismételsz.
2017. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Már sehogy. Most már pihenj. Ha eddig tanultál rendesen a 4 év alatt,akkor nem lesz para.
2017. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd át az anyagot, csinálj korábbi érettségi feladatsorokat. Most már nem lehet mindent tökéletesen megtanulni, de azért még van egy kis időd, azt használd ki. Konkrétan melyik tárgyra kellene készülnöd? Egyébként most már tényleg nem fogod megváltani a világot, az van, amit a 4 év alatt sikerült összehoznod. Bár mondjuk nekem a töri a "mumus", végig 5 voltam belőle, de nagyon utáltam és egyáltalán nem érdekelt ezért elég nehezen tanultam, csak magolni tudtam. Nem emlékeztem kb. az anyag felére sem, de most az utolsó hetekben nekiugrottam és már nagyjából megvannak a dolgok.
2017. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most kezded akkor sehogy. Ismételni tudsz vagy feladatokat kitölteni. De amúgy ha csak egy kicsit is figyeltél az elmúlt 4-5 évben az órákon akkor közeped nem lesz 70% alatt.
2017. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!