Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit dolgoztok és milyen...

Ti mit dolgoztok és milyen iskolákat végeztetek el hozzá? Meg vagytok elégedve az ékezetekkel vagy inkább visszapörgetnétek az időt?

Figyelt kérdés
Most álok pályaválasztás előtt és mindenki azzal csesztet hogy el kéne döntenem hogy mit fogok magammal kezdeni az életben de viszont nekem nincs semmi ötletem. Úgy vettem észre hogy halgatni mások történeteit segít abban hogy észrevegyek más lehetőségeket vagy kizárjam őket. Sajnos az egyetlen eddigi ötletem az az hogy suli útán elmegyek hajóra dolgozni aztán pedig lesz ami lesz de a körületem lévők szerint ez nem valami jó terv.
2017. máj. 1. 16:42
 1/1 anonim válasza:

Én tanár akarok lenni.Nem jó ötlet.Ma beszéltem erről a tanárommal.Nem ajánlja.

Én jogász lennék szerintem.Egész jól keres és tök jó.Nagyon sokan ajánlják.Tanárok is.

2017. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!