Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most egy okj-és szakot tennék...

Most egy okj-és szakot tennék le de már nem vagyok benne biztos hogy le kéne tennem?!

Figyelt kérdés
Logisztikai ügyintézőn vagyok de rájöttem hogy egyáltalán nem érdekel sőt....de úgy voltam vele ha már elkezdem akkor nem hagyom abba és majd utána megcsinálom amit szeretnék de közölték velem hogy arra már nem mehetek vissza nappali tagozaton mert az már a második szakmám lenne így csak estin tudnám megcsinálni, de eddig úgy tudtam két szakmát lehet nappalin megcsinálni...érettségi is megvolt. Most leszek 21. mindjárt itt van a vizsga és nem tudom mit csináljak mert nemrég tudtam meg hogy mi a helyzet. Most hagyjam ott vagy bukjak meg hogy járhassak a másikra ha lehetséges..valószínűleg elég hülye kérdés.. De tényleg nem tudom mit csináljak

2017. máj. 2. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!