Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy olyan iskolába szeretnék...

Egy olyan iskolába szeretnék menni, ahol egy idegen nyelvet tanulnak az angolt. Én németes vagyok. Félek hogy ezert nem vesznek fel. Vagy ez nem fontos ehhez? Kivel tortent mar ilyen?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nulladik angolra felvették azt is, aki előtte németet tanult, két csoportra voltunk osztva, ők szintfelmérő nélkül a kezdőkhöz kerültek, és mindent átvettek az alapoktól, nem volt vele gond.
2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem osztálytársammal történt hogy franciát tanult általánosban de gimiben kötelező volt az angol és a német. Volt belőle egy kis kavarodás de meg tudták oldani hogy mindkettőt az alapoktól tudta tanulni, nem utasították el ilyenért. Ha meg csak egy nyelvet kell tanulni még könnyebben ia megoldható, mint 2 nyelv esetén.
2017. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2017. aug. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!