Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakiskola után tovább tanulás?

Szakiskola után tovább tanulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítségetekre lenne szükségem, hegesztőnek tanultam (június 30.-án vége a tanulói jogviszonyomnak)

Szeretnék tovább tanulni, éretségi, és egyetem, eszem megvan hozzá, eddig majdnem minden évben kitűnő bizonyítványal zártam az évet, de viszont mennék dolgozni mihamarabb hagy tudjam Szüleimet anyagilag, (nem vagyunk gazdagok, de nem nélkülüzünk), nemtudom hogy tudnák e a szüleim finanszírozni ezeket a plusz éveket, viszont nem merek leülni velük beszélgetni mert félek töllük, válaszaitik előre is köszönöm előre is!


2017. máj. 8. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ok. Létezik 2 éves érettségi, munka mellett is meglehet csinálni simán, nem te leszel az első aki ezt teszi és munka mellett.
2017. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, mivel érettségid még nincs, el kellene menned esti suliba, és ott elvégezni a tizenkettedik osztályt, hogy letehesd. Ezután mehetsz tanulni tovább OKJ-n vagy felsőoktatásban. Ha nem nélkülöztök, a szüleid se fogják bánni, ha egy kicsit még a tanulásra koncentrálsz, és a legtöbb képzés közben tudsz dolgozni.
2017. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!