Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elfelejtettem ráírni a lapomra...

Elfelejtettem ráírni a lapomra a tisztázati és piszkozati lapok számát, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Matek érettségiről van szó.

2017. máj. 9. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem adtál be tisztázati lapot, akkor nincs jelentősége. Ha adtál be, akkor az azon lévő számítások nem vehetőek figyelembe.
2017. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

NÉGY tisztázati lapom van. ez biztos?

pánikrohamot kaptam.

2017. máj. 9. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha kozep, akkor remenykedj, ott hatha a szaktanarod rairja, ha meg emelt, akkor tenyleg bukta.
2017. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Ezt pont azért találták így ki, hogy nehogy utólag kerüljenek be megoldások. Bár azt sem értem, hogy a felügyelő tanár hogy-hogy nem jelezte, hogy az elejét nem töltötted ki, lévén neki kell ellenőriznie, hogy oda legyen valami írva, ha pedig nincs, akkor meg kell számolnia, hogy hány lapot adsz be.
2017. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
Javaslom a Xanaxot. Mondjuk a tanárnak is illenék felhívnia a figyelmét minden vizsgázónak a helyes kitöltésre beszedéskor, valamint le kell ellenőrizni mindkettőtöknek. Biztosan nem írtad rá, vagy csak a stressz miatt nem emlékszel hogy írtad-e?
2017. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak egy kontroll. A piszkozatokat át kell húzni. Amit nem húztál át, az tisztázatnak számít, és ki fogják javítani.

Ha bármilyen probléma adódna ebből, akkor fellebbezel és a bizottság a javadra fog dönteni. Különben sem akarják majd odáig vinni a dolgot, mert akkor a felügyelő tanár is hunyó, aki átvette a dolgozatot.

2017. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1, #3, #4 válasz hülyeség. Talán élvezik, hogy ijesztgethetnek. Nem lehet jogszabállyal alátámasztani az ilyen sületlenségeket.


Ez a kormányrendelet: "Az írásbeli munka befejezése után a vizsgázó a vizsgadolgozat üresen maradt részeit, valamint a piszkozatlapokat áthúzza, a felhasznált pótlapok számát felírja a vizsgadolgozat címlapjára."

Sehol nincs odaírva, hogy a tisztázati lapok számát is fel kellene tüntetni. Úgyhogy ne hallgass a huhogókra.

[link]

2017. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek az előző beírásomért, hülye voltam, nem ittam még kávét, és piszkozati lapnak olvastam a pótlapot.

Tehát fel kell írni a tisztázati lapot. DE! Tényleg csak egy kontroll. Ha nincs felírva, akkor is értékelni fogják. Ugyanis a javításról szóló részben nincs semmi olyan, hogy ne lehetne figyelembe venni, ha nincs felírva a szám.


Elnézést kérek attól, akit megsértettem.

2017. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kijavíthattam, nem lett semmi baj.
2017. máj. 11. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi -
2018. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!