Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskola a FM ASzK -...

Milyen iskola a FM ASzK - Mátra Erdészeti Szki?

Figyelt kérdés
Külföldiként érdekelne,főleg hogy milyenek a lehetőségek (utánanéztem csak bővebben érdekelne),és hogy a kollégium mennyibe kerülne?:)
2017. máj. 13. 11:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a soproni jobb iskola :) Ha koleszos vagy akkor már szinte mindegy,hogy hol :D
2017. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én azt hallottam,hogy a soproni (Roth Gyula) a 2. legjobb iskola az országban. És pl.: oda fogok jelentkezni idén :)


14/lány :)

2017. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia . Én oda jártam 1 évet , nagyon rosz iskola . Abból az iskolából mindenki csak menekül , 9-ben 45 fős osztályok indúlnak és 4.év végére 15 en maradnak . Az elsősöket a végzősök kedvükre szivatják, a tanári kar nagy része annak örül ha megbuktathat! Semmi képpen sem ajánlom . Ameddig oda jártam egy katasztrófa volt az életem , átiratkoztam miskolcra és helyre jött minden. A kollégiumokban sokszor nincs melegvíz , a menza ehetetlen Stb
2017. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%

De külön kiemelném hogy a felsősök az elsősökkel azt csinálnak amit akarnak , és ezek általában emberileg 0-ák , ez okoz nekkik örömöt mert valós életben nem tudnak érvényesülni.

-KOVÁCS BENCE

-szikszó

-SzülHely:Miskolc

- Mátra szakképző iskola .Lesd meg facebookon. Ő volt az eggyik legnagyobb szivató, de 22 évesen még szűz és egy Hell gyárban dolgozik . Ilyen kaliberu emberekre számíts ha oda mész , kihasználják azt hogy 14 éves vagy.

2017. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, amiket írnak, valójában nagyon jó iskola, csak tanulni is kell, a semmiért nem kaphatnak érettségi és/vagy szakmát a diákok. Nagyon jó, összetartó a közösség.

Lehet kérdezni.

Egy diák

2019. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!