Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2018 márciusáig jár nekem...

Ha 2018 márciusáig jár nekem a gyes, akkor a felvételin kapok még plusz pontot? 2018 szeptemberében kezdődő képzésre.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát 2018 februárjáig adnám be a jelentkezésemet az az évben, szeptemberben induló képzésre. Mivel még 2018 márciusáig jár a gyes, tehát a jelentkezés "pillanatában" :) még kapom érdekelne, hogy így adnak-e rá plusz pontot vagy mivel lejár szeptemberig már nem adják meg.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. máj. 13. 13:25
 1/3 anonim válasza:
Szia! Idén úgy van a szabály, hogy a tájékoztató megjelenése és a dokumentumpótlás határideje közötti időszakban legalább 1 napig fenn kell állnia a jogosultságnak. Ha így lesz jövőre is, ez nem hiszem, hogy nagyon változna, akkor szerintem jár érte a plusz pont. De az a biztos, ha megkérdezed az oktatási hivatalt.
2017. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :) Mert így lehet hogy össze jönne a szükséges pontszám a felvételihez ;)
2017. máj. 14. 21:45
 3/3 anonim válasza:
Hajrá!
2017. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!