Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jog vagy Pénzügy? Melyik...

Jog vagy Pénzügy? Melyik nehezebb?

Figyelt kérdés

Van egy általános vélekedés miszerint az orvosi a legnehezebb utána pedig a műszaki gépész stb. Engem az érdekelne, ha mindkettő iránt érdeklődőm (szeretek tanulni, magolni is, számolni, főként új problémákat megoldani számolással), akkor melyik egyetem lenne könnyebb nekem?


Még el is tudom magam képzelni jogászként és könyvvizsgálóként is.

Jövőre érettségizem.


17L


2017. máj. 13. 20:51
 1/4 anonim válasza:
66%
Azt vedd figyelembe, hogy a pénzügyhöz nem kevés, és nem alapszintű matematika kell, a joghoz pedig hihetetlen sok szorgalom. Ha úgy érzed benned mindkettő megvan, akkor tedd, amit a szíved diktál, bár szerintem eléggé eltérő a két szakma:) Fakultációkkal hogy állsz?
2017. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Látom, közben döntöttél és már egyetemre jársz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2017. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor még 21 voltál te szerencsétlen. :D

Annak örülök, hogy a diliházban is van net. :D

2017. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocsi a húgom lépett be az enyémmel, én engedtem meg neki. Kedvesek vagytok nagyon... Nem szerencsétlen csak érdeklődött!

2017. máj. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!