Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia plusz német vagy...

Biológia plusz német vagy angol nyelvtanár szeretnék lenni. Ez valóban igaz?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam, hogy egyetemi biológia szakon sok kémia óra van. Viszont kémiából meg nagyon rossz vagyok, hármas, egyenesen gyűlölöm. Ez valóban igaz? Mert ha igen letehetek erről is... A biológiát nagyon szeretem és jó is vagyok belőle, jó lenne ezzel foglalkozni.
2017. máj. 17. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt meg tudod nézni az ELTE osztatlan tanári tanterveit, szakokra lebontva. a tantervben megnézheted, mennyi kémia van

2017. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél. Azt esetleg nem tudja valaki megmondani, ha most kb. 3,2-3 vagyok (és gyűlölöm kémiát), bírnám e, termszétesen szorgalommal? Milyen szinten megy ez az egész?
2017. máj. 17. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még biosz és kémia órád van nem-faktosan, feltételezem, hogy nagyjából tizedikes lehetsz. Bocsi, ha nem így van.

Nem fog működni, ha úgy akarsz oda menni, hogy semmit nem tudsz és nem is akarsz megtudni kémiából, viszont egy vagy két év vagy egy nyáriszünet alatt rengeteget tudsz fejlődni, és a végén szeretni fogod, ígérem.

Nem olyan nehéz, és ha rááldozod az időt, utólag már nem is fogod érteni, hogy hogyan tarthatott volna vissza az álmaidtól.

2017. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 biomókus ***** válasza:

két évig tuti h lesz kémiád! Bioszon van kémia felzárkóztató is, ami kötelező, az alapokat nagyon megadja. Viszont a biosz nincs kémia nélkül, hidd el, hogy sokkal többet fogsz vele találkozni, mint szeretnél. Tanári szakon nem tudom, mennyire kérik(biztos könnyebben), de szerves kémián meg biokémián szenvedni fogsz :(

Sokan szoktak összeülni meg korrepetálni, szóval jó lehetőségeid vannak :)))

2017. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!