Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy éves OKJ képzés estin...

Egy éves OKJ képzés estin Budapesten?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, jelentkeztem is egyetemre, de úgy gondolom hogy nem hozzám illő szakot szakot választottam. Ezért szeretnék egy évet kihagyni, de szükségem lenne valami OKJ-s kepzesre, ami ad plusz pontot, es el tudok menni mellette dolgozni. Igazából mindegy, hogy mi az, es ez lehet elég furcsán hangzik, de nekem csak a tobbletpont számítana.
2017. máj. 27. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire gyakori az egy éves esti okj, de ahhoz, hogy kiválaszd a többletpontot adó okj-t fontos, hogy tudd, milyen szakra szeretnél jelentkezni egyetemen.


"Legfeljebb egy, 1993 után szerzett, az Országos Képzési Jegyzékben szereplő 54-es vagy 55-ös szakmaszámú szakképesítésért a 6. táblázat szerinti szakiránynak megfelelő továbbtanulás esetén 32 többletpont adható."


Ezt tanulmányozd át: (itt meg tudod nézni a 6. sz. táblázatot is, hogy mi hova számíthat be, mert nem mindegy)

[link]

2017. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végül

találtál ?

2019. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!