Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 évesen hogy szerezzek...

18 évesen hogy szerezzek érettségit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok! Sajnos 14 évesen családi okok miatt abba kellett hagynom az iskolát, feketén kellett dolgoznom, hogy tudjam támogatni őket! Most 18 évesen 8 általánossal van esélyem érettségizni? A lehető leghamarabb szeretném, hogy tudjak tovább dolgozni!Általánosban jó tanuló voltam, ha ez számít valamit :/ Mit tudnék tenni szerintetek?
2017. máj. 29. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Van esélyed esti suliba menni, ahol viszonylag hamar érettségizhetsz.
2017. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Esetleg tudnátok ajánlani ilyen sulit? Budapesten bárhol jó. Azt még elmondod, hogy hogyan zajlik ez? Csak bemegyek hogy szeretnék jelentkezni? Kell hozzá az a 8 ált. bizonyítvány?
2017. máj. 29. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Magiszter Alapítványi Gimnáziumot ajánlanám, Óbudán van. 2 év után lehet érettségizni (osztályozó vizsgát kell tenni előtte, de nem túl nehéz az se).


50 ezer/év, de ez a leggyorsabb és legkönnyebb módja az érettségi szerzésnek, mivel nem nagyon buktatnak senkit, aki befizeti a tandíjat, és elég könnyű elvégezni.


Az egyetlen hátrány talán az ára, de a többi alapítványi sulihoz képest a legolcsóbbak között van, és legalább nem egy lepukkant lakótelepi cigánytanyára kell járnod. (A hegyekben van, kultúrát környezetben és igényes emberekkel).

2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Terézesti ingyenes, szerintem nem érdemes 50 ezret fizetni érte.
2017. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!