Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzsment szakon...

Műszaki menedzsment szakon szerzett képesítéssel milyen állásban lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

#állás #BME #műszaki menedzsment
2017. máj. 30. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül az álláshirdetésekben. Minden cég mást kér.
2017. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokféle állás van, bár az is igaz, hogy általában azok mennek műmenre, akiknek a mérnöki szakok túl nehezek, de sima közgazdászok nem akarnak lenni. Ha mérnöki sulit végzel, akkor rendesen vágni fogod a szakmát is, és kellő affinitással át tudod magad képezni menedzsernek.
2017. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt műszaki menedzsment szak nincs, műszaki menedzser a neve.


Igaz, én csak msc-re jártam oda, de nagyon változatos helyeken kezdtek dolgozni az évfolyamtársaim. Általánosságban elmondható, hogy akik már egyetem alatt is dolgoztak gyakornokként (időnkbe belefért...), azok nagyon jó helyeken vannak. Nekem az egyik legnagyobb FMCG multinál már az előtt volt főállású helyem marketingesként, hogy a diplomám meglett volna, amikor pedig meglett a diplomám, frissdiplomás programban kezdtem dolgozni egy másik helyen. Mások projektmenedzserek, minőségbiztosítási mérnökök, vagy logisztikusok a Boschnál pl, de vannak, akik értékesítő mérnökök.


Akik egyetem alatt csak buliztak, és nem dolgoztak semmilyen szakmai helyen, nekik szar munkáik vannak, vagy semmilyen.


Ha nagyon érdekel egyébként, keress rá facebookon egy 2-3 éve létrehozott műszaki menedzseres csoportra, és nézegesd meg a tagokat, hogy ki hol dolgozik.

2017. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és milyen feladatokat kell ellátni?
2017. jún. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!