Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok ajánlani kémia magántan...

Tudtok ajánlani kémia magántanárt, aki emelt szintre készít fel?

Figyelt kérdés
Nos, bejelöltem egy egyetemet, ahova a kémia miatt nem fogok bejutni. Gyűlölöm is emiatt ezt a tantárgyat, jártam tanárhoz is, úgy látszik vele nem sikerült jól elsajátítanom az anyagot, meg igazából csak számoltunk, tehát elméletre már nem volt idő (mivel nem tudtam olyan sok alkalmat járni hozzá). Azonban jártam egy előkészítőre is, ahol botrányos volt a kémia, nem csak szerintem, hanem mindenki szerint. Semmiféle tudással nem gazdagodtam, illetve volt, aki azt mondta hogy ő még jobban össze is zavarodott, tehát a probléma valós, nem csak én találom ki. Egész idági pánikba voltam esve, hogy én biztosan hülye vagyok, mert nem megy nekem a kémia. Oké, de belegondolva mégis hogyan menne ha középsuliban, sőt egész életem alatt nem tanultam, mivel egy szakközépben a kémia oktatás.. na igen, kb. semmilyen. De nyilván nem is emiatt mentem oda, hogy majd ott készüljek fel kémiából profin, ez a kémia érettségi az utolsó évben kopogtatott az ajtómon. Feladni még nem fogom, tehát egy évet még mindenképpen adok magamnak, de ehhez egy jó kémia tanárt keresek, olyat, akit ismertek, és biztosan tudtok ajánlani! Ja, és Budapesti vagyok.
2017. máj. 30. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Írj egy privát üzenetet! Tudok ajánlani tanárt, aki engem készített 91%-ra!:)

2017. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!